KOPARKA ZDALNIE STEROWANA ZE SPYCHACZEM

 • ZDALNE STEROWANIE - koparka sterowana jest za pomocą pilota z profesjonalnym, intuicyjnym nadajnikiem o częstotliwości 2.4 GHz, który pozwala panować nad ruchami pojazdu. Mały operator może za jego pomocą poruszać maszyną w przód tył, skręcać w prawo i lewo oraz sterować ramieniem z łyżką w górę i dół, a ponadto obracać wieżyczkę o 360 stopni oraz włączyć efekty dźwiękowe. Możemy przewozić w niej piasek kamienie czy inne materiały w różne miejsca. Pilot posiada zasięg od 3 do 5 metrów co daje dziecku dużą swobodę podczas zabawy.
 • AKUMULATOR WIELOKROTNEGO ŁADOWANIA – do zestawu został dołączony specjalny akumulator 6V, który wystarczy podłączyć do portu znajdującego się w pod spodem buldożera. Jest to o wiele wygodniejsza i tańsza alternatywa dla zwykłych baterii. Gdy urządzenie się rozładuje należy wyciągnąć akumulator ze schowka i podłączyć go do kabla USB dołączonego do zestawu a następnie np. do komputera.
 • GUMOWE GĄSIENICE – buldożer posiada masywne, szerokie, gąsienice, które ułatwiają dziecku zabawę w terenie np. po piasku czy kostce brukowej. Ponadto podczas jazdy w mieszkaniu nie porysują podłogi. Dzięki temu, że wykonane zostały z elastycznej gumy mają bardzo dobrą przyczepność do śliskich powierzchni.
 • WYKONANY METODĄ DIE CAST – stworzony dzięki technologii odlewania ciśnieniowego, pojazd charakteryzuje się dużą dokładnością, wysoką jakością powierzchni oraz idealnym odwzorowaniem prawdziwej koparki w skali 1:16. Posiada napęd na 4 koła oraz wyposażony został w światła z diodami LED. Tworzywo ABS oraz metalowe elementy zapewniają trwałość i solidność zabawki.
 • SPECYFIKACJA - skala: 1:18; materiał: ABS i Metal; wymiary (szer/dł/wys): 23/15/33cm; waga: 1,5kg; waga w opakowaniu: 1,78kg; częstotliwość pracy nadajnika: 2,4 Ghz; czas ładowania: 120 minut; akumulator: 6V.

SPECYFIKACJA

 • skala: 1:16
 • materiał: ABS i Metal
 • wymiary (szer/dł/wys): 23/15/33cm
 • waga: 1,5kg
 • waga w opakowaniu: 1,78kg
 • częstotliwość pracy nadajnika: 2,4 Ghz
 • czas ładowania: 120 minut
 • akumulator: 6V

W ZESTAWIE

 • koparka
 • pilot
 • przewód do ładowania

NOWOCZESNY DESIGN – WYJĄTKOWE TECHNOLOGIE

Die cast jest to metoda odlewania ciśnieniowego, która sprawia, że pojazd charakteryzuje się wyjątkową dokładnością a każdy szczegół jest dopracowany. W kabinie znajduje się kierownica oraz wszystkie dźwignie potrzebne do sterowania maszyną. Dodatkowo wyrazistości zabawce nadają wyjątkowo intensywne kolory. Koparka posiada gumowe, solidne gąsienice oraz wyposażona jest w światła z diodami LED. Pilot, który posiada częstotliwość 2.4 GHz zdecydowanie wyróżnia zabawkę na tle innych.

NAUKA PODCZAS ZABAWY

Pojazd rewelacyjnie spełnia rolę dydaktyczną. Podczas zabawy dziecko rozwija mała motorykę oraz umiejętności manualne. Pojazdy zdalnie sterowane wpływają pozytywnie na rozwój koncentracji oraz na szybkość myślenia, spryt. Jest to świetny sposób na zabawę w grupie – z rodzicami bądź rówieśnikami.

GUMOWE GĄSIENICE

Dzięki szerokiej i solidnej, gumowej podstawie koparka poradzi sobie nawet w najbardziej wymagającym terenie. np. piasku czy chodniku. Podczas zabawy w mieszkaniu nie porysuje podłogi.

RUCHOMA ŁYŻKA Z RAMIENIEM

Łyżka koparki, została wykonana z metalu, dzięki czemu jest odporna na uderzenia. Ruchomy element nadaje realizmu zabawce i pozwala na przesypywanie materiałów lub przenoszenie przedmiotów z miejsca na miejsce bez większego problemu.

PILOT

Pilot z profesjonalnym nadajnikiem o częstotliwości 2.4 GHz, pozwala sterować urządzeniem w odległości od 3 do nawet 5 metrów. Daje to małemu operatorowi możliwość swobodnej zabawy. Z jego pomocą dziecko może poruszać pojazdem w przód, tył prawo, lewo oraz sterować ramieniem z łyżką w górę i dół, ponadto obracać wieżyczkę o 360 C oraz włączyć efekty dźwiękowe. Pilot zasilany jest dwiema bateriami (brak w zestawie). Koparka posiada tryb, w którym sama porusza się w rytm muzyki.

STEROWANIE:

Przed rozpoczęciem zabawy należy włączyć pada oraz buldożer (pod spodem pojazdu)

W PRZÓD – należy pchnąć lewą dźwignię do przodu

W TYŁ – należy pchnąć prawą dźwignię do przodu

W LEWO – należy pchnąć prawą dźwignię w lewo

W PRAWO – należy pchnąć prawą dźwignię w prawo

WYRZUCANIE ŁYŻKĄ – należy przycisnąć pierwszy od góry przycisk po prawej stronie

RUSZANIE SPYCHACZEM - należy przycisnąć pierwszy od góry przycisk po lewej stronie

NABIERANIE ŁYŻKĄ – należy przycisnąć drugi przycisk po prawej stronie

EFEKTY DŹWIĘKOWE – należy przycisnąć drugi przycisk po lewej stronie

SAMODZIELNY TRYB – należy przycisnąć trójkątny przycisk na środku pilota

OBRÓT WIEŻYCZKI – należy przycisnąć lewy lub prawy przycisk na górze pilota

AKUMULATOR I KABEL USB W ZESTAWIE

Do zabawki dołączony został akumulator 6 V, który należy włożyć i podpiąć do zabawki wkładając wtyczkę w specjalne gniazdko znajdujące się w schowku zabezpieczonym klapką pod spodem pojazdu. Po rozładowaniu wystarczy odłączyć akumulator i podłączyć za pomocą kabla np. do komputera, lub do wtyku ładowarki a następnie do gniazdka.

100 Przedmioty

Opis

Stan
Nowy
Faktura
Wystawiam fakturę VAT

16 innych produktów w tej samej kategorii:

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Produkt dodany do porównania