KOPARKA ZDALNIE STEROWANA 1:24

 • ZDALNE STEROWANIE 15 CH - koparka sterowana jest za pomocą piętnastokanałowego pilota z profesjonalnym, intuicyjnym nadajnikiem o częstotliwości 2.4 GHz, który pozwala panować nad ruchami pojazdu. Mały operator może za jego pomocą poruszać maszyną w przód tył, skręcać w prawo i lewo oraz sterować łyżką w górę i dół, a ponadto obracać wieżyczkę o 360 stopni oraz włączyć efekty dźwiękowe. Pilot posiada zasięg od 30 do 50 metrów co daje dziecku dużą swobodę podczas zabawy. Do zestawu dołączono 2 pachołki oraz 2 znaki ostrzegawcze.
 • AKUMULATOR WIELOKROTNEGO ŁADOWANIA – do zestawu został dołączony specjalny akumulator 4.8V, który wystarczy podłączyć do portu znajdującego się w pod spodem koparki. Jest to o wiele wygodniejsza i tańsza alternatywa dla zwykłych baterii. Gdy urządzenie się rozładuje należy wyciągnąć akumulator ze schowka i podłączyć go do kabla USB dołączonego do zestawu a następnie np. do komputera, bądź zwykłej wtyczki sieciowej.
 • GUMOWE GĄSIENICE – koparka posiada masywne, szerokie, gąsienice, które ułatwiają dziecku zabawę w terenie np. po piasku czy kostce brukowej. Ponadto podczas jazdy w mieszkaniu nie porysują podłogi. Dzięki temu, że wykonane zostały z elastycznej gumy mają bardzo dobrą przyczepność do śliskich powierzchni.
 • WYKONANIE – pojazd charakteryzuje się wyjątkową dokładnością, a każdy szczegół jest dopracowany. W kabinie znajduje się kierownica oraz wszystkie dźwignie potrzebne do sterowania maszyną. Dodatkowo wyrazistości zabawce nadają wyjątkowo intensywne kolory. Koparka charakteryzuje się dużą dokładnością, wysoką jakością powierzchni oraz idealnym odwzorowaniem prawdziwej koparki w skali 1:24. Posiada napęd na 4 koła.
 • SPECYFIKACJA - skala: 1:24; materiał: ABS; kanały w pilocie: 15; zasilanie koparki: akumulator 4.8V; zasilanie pilota: 2x AA (brak w zestawie); częstotliwość pracy nadajnika: 2,4 Ghz; czas ładowania: 120 minut; wymiary (szer/dł/wys): 13/18,5/25cm; waga: 1kg; waga z opakowaniem: 1,23kg.

SPECYFIKACJA

 • skala: 1:24
 • materiał: ABS
 • kanały w pilocie: 15
 • zasilanie koparki: akumulator 4.8V
 • zasilanie pilota: 2x AA (brak w zestawie)
 • częstotliwość pracy nadajnika: 2,4 Ghz
 • czas ładowania: 120 minut
 • wymiary (szer/dł/wys): 13/18,5/25cm
 • waga: 1kg
 • waga z opakowaniem: 1,23kg

W ZESTAWIE

 • koparka
 • pilot
 • przewód do ładowania
 • 2 pachołki GRATIS
 • 2 znaki ostrzegawcze GRATIS

To idealna zabawka dla każdego małego fana maszyn budowlanych. Pojazd stworzony został z wysokiej jakości tworzywa ABS, posiada także szerokie gumowe gąsienice, dzięki którym zabawka poradzi sobie nawet na najbardziej wymagającym terenie. Ponadto podczas zabawy w domu nie porysuje podłogi. Wykonana z przywiązaniem do najdrobniejszych szczegółów jest doskonałą imitacją prawdziwej maszyny w skali 1:24. Spraw aby pokój Twojego dziecka zamienił się w prawdziwy plac budowy!

WYKONANIE

Pojazd charakteryzuje się wyjątkową dokładnością, a każdy szczegół jest dopracowany. W kabinie znajduje się kierownica oraz wszystkie dźwignie potrzebne do sterowania maszyną. Dodatkowo wyrazistości zabawce nadają wyjątkowo intensywne kolory. Koparka posiada gumowe, solidne gąsienice. Pilot, który posiada częstotliwość 2.4 GHz zdecydowanie wyróżnia zabawkę na tle innych.

NAUKA PODCZAS ZABAWY

Pojazd rewelacyjnie spełnia rolę dydaktyczną. Podczas zabawy dziecko rozwija mała motorykę oraz umiejętności manualne. Pojazdy zdalnie sterowane wpływają pozytywnie na rozwój koncentracji oraz na szybkość myślenia, spryt. Jest to świetny sposób na zabawę w grupie – z rodzicami bądź rówieśnikami.

GUMOWE GĄSIENICE

Dzięki szerokiej i solidnej, gumowej podstawie koparka poradzi sobie nawet w najbardziej wymagającym terenie. np. piasku czy chodniku. Podczas zabawy w mieszkaniu nie porysuje podłogi.

RUCHOMA ŁYŻKA

Łyżka koparki, została wykonana z tworzywa ABS, dzięki czemu jest odporna na uderzenia. Ruchomy element nadaje realizmu zabawce i pozwala na przesypywanie materiałów lub przenoszenie przedmiotów z miejsca na miejsce bez większego problemu.

15-KANAŁOWY PILOT

Pilot z profesjonalnym nadajnikiem o częstotliwości 2.4 GHz, pozwala sterować urządzeniem w odległości od 30 do nawet 50 metrów. Daje to małemu operatorowi możliwość swobodnej zabawy. Z jego pomocą dziecko może poruszać pojazdem w przód, tył prawo, lewo oraz sterować ramieniem z łyżką w górę i dół, ponadto obracać wieżyczkę o 360 0C oraz włączyć efekty dźwiękowe. Pilot zasilany jest dwiema bateriami (brak w zestawie). Koparka posiada tryb, w którym sama porusza się w rytm muzyki.

STEROWANIE:

Przed rozpoczęciem zabawy należy włączyć pada oraz koparkę (pod spodem pojazdu)

W PRZÓD – należy pchnąć lewą dźwignię do przodu

W TYŁ – należy pchnąć lewą dźwignię do tyłu

W LEWO – należy pchnąć prawą dźwignię do przodu

W PRAWO – należy pchnąć prawą dźwignię do tyłu

NABIERANIE ŁYŻKĄ – należy przycisnąć pierwszy od góry przycisk po lewej stronie

WŁĄCZENIE EFEKTU DŹWIĘKOWEGO PODCZAS WYRZUCANIA ŁYŻKĄ - należy przytrzymać pierwszy od góry przycisk po prawej stronie

DŹWIĘK URUCHOMIENIA – należy przycisnąć dolny środkowy przycisk po lewej stronie

EFEKTY DŹWIĘKOWE – należy przycisnąć dolny środkowy przycisk po prawej stronie

OBRÓT WIEŻYCZKI – należy przycisnąć lewy lub prawy środfkowy przycisk na górze pilota

AKUMULATOR

Do zabawki dołączony został akumulator 4.8 V, który należy włożyć i podpiąć do zabawki wkładając wtyczkę w specjalne gniazdko znajdujące się w schowku zabezpieczonym klapką pod spodem pojazdu.

KABEL USB W ZESTAWIE

Po rozładowaniu wystarczy odłączyć akumulator i podłączyć za pomocą kabla np. do komputera, lub do wtyku ładowarki sieciowej, a następnie do gniazdka.

GRATISY

Do zestawu dołączono również 2 znaki ostrzegawcze oraz 2 pachołki, które pozwolą dziecku na wytoczenie terytorium i uatrakcyjnienie zabawy.

100 Przedmioty

Opis

Stan
Nowy
Faktura
Wystawiam fakturę VAT

16 innych produktów w tej samej kategorii:

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Produkt dodany do porównania