BULDOŻER ZDALNIE STEROWANY

 • ZDALNE STEROWANIE 6 CH - buldożer sterowany jest za pomocą sześciokanałowego pilota z profesjonalnym, intuicyjnym nadajnikiem o częstotliwości 2.4 GHz, który pozwala panować nad ruchami pojazdu. Mały operator może za jego pomocą poruszać maszyną w przód tył, skręcać w prawo i lewo oraz sterować ramieniem z łyżką w górę i dół dzięki czemu możemy przewozić w niej piasek kamienie czy inne materiały w różne miejsca. Pilot posiada zasięg od 30 do 50 metrów co daje dziecku dużą swobodę podczas zabawy.
 • AKUMULATOR WIELOKROTNEGO ŁADOWANIA – do zestawu został dołączony specjalny akumulator NiMh 4.8V 400mAh, który wystarczy podłączyć do portu znajdującego się w pod spodem buldożera. Jest to o wiele wygodniejsza i tańsza alternatywa dla zwykłych baterii. Gdy urządzenie się rozładuje należy wyciągnąć akumulator ze schowka i podłączyć go do kabla USB dołączonego do zestawu a następnie np. do komputera
 • GUMOWE KOŁA – buldożer posiada masywne, szerokie, gumowe koła, które ułatwiają dziecku zabawę w terenie np. po piasku czy kostce brukowej. Ponadto podczas jazdy w mieszkaniu nie porysują podłogi. Dzięki temu, że wykonane zostały z elastycznej gumy mają bardzo dobrą przyczepność do śliskich powierzchni.
 • WYKONANY METODĄ DIE CAST – stworzony dzięki technologii odlewania ciśnieniowego, pojazd charakteryzuje się dużą dokładnością, wysoką jakością powierzchni oraz idealnym odwzorowaniem prawdziwego buldożera w skali 1:18. Posiada napęd na 4 koła oraz wyposażony został w światła z diodami LED. Tworzywo ABS oraz metalowe elementy zapewniają trwałość i solidność zabawki.
 • SPECYFIKACJA - skala: 1:18; częstotliwość pracy nadajnika: 2,4 Ghz; czas ładowania: 120 minut; akumulator: 4.8V 400mAH NiMh; materiał: ABS i Metal; kanały w pilocie: 6; wymiary (szer/dł/wys): 14,5/30/20cm; waga: 1,2kg; waga w opakowaniu: 1,47kg.

SPECYFIKACJA

 • skala: 1:18
 • wiek: +8 lat
 • częstotliwość pracy nadajnika: 2,4 Ghz
 • czas ładowania: 120 minut
 • akumulator: 4.8V 400mAH NiMh
 • materiał: ABS i Metal
 • kanały w pilocie: 6
 • wymiary (szer/dł/wys): 14,5/30/20cm
 • waga: 1,2kg
 • waga w opakowaniu: 1,47kg

To idealna zabawka dla każdego małego fana maszyn budowlanych. Pojazd stworzony został z wysokiej jakości tworzywa ABS, posiada także metalowe elementy takie jak łyżka czy kabina, oraz szerokie gumowe opony, dzięki którym zabawka poradzi sobie nawet na najbardziej wymagającym terenie. Ponadto podczas zabawy w domu nie porysuje podłogi. Wykonany z przywiązaniem do najdrobniejszych szczegółów jest doskonałą imitacją prawdziwej maszyny w skali 1:18. Spraw aby pokój Twojego dziecka zamienił się w prawdziwy plac budowy!

NOWOCZESNY DESIGN – WYJĄTKOWE TECHNOLOGIE

Die cast jest to metoda odlewania ciśnieniowego, która sprawia, że pojazd charakteryzuje się wyjątkową dokładnością a każdy szczegół jest dopracowany. W kabinie znajduje się kierownica oraz wszystkie dźwignie potrzebne do sterowania maszyną. Dodatkowo wyrazistości zabawce nadają wyjątkowo intensywne kolory. Buldożer posiada napęd ma 4 koła (4x4) oraz wyposażony jest w światła z diodami LED. Pilot, który posiada częstotliwość 2.4 GHz zdecydowanie wyróżnia zabawkę na tle innych.

NAUKA PODCZAS ZABAWY

Pojazd rewelacyjnie spełnia rolę dydaktyczną. Podczas zabawy dziecko rozwija mała motorykę oraz umiejętności manualne. Pojazdy zdalnie sterowane wpływają pozytywnie na rozwój koncentracji oraz na szybkość myślenia, spryt. Jest to świetny sposób na zabawę w grupie – z rodzicami bądź rówieśnikami.

ZDALNE STEROWANIE ŁYŻKĄ

Sterujemy ramieniem z łyżką w górę i dół dzięki czemu możemy przewozić w niej piasek kamienie czy inne materiały w różne miejsca oraz korzystać z łyżki jak ze spychacza.

SZEŚCIOKANAŁOWY PILOT

Pilot z profesjonalnym nadajnikiem o częstotliwości 2.4 GHz, pozwala sterować urządzeniem w odległości od 30 do nawet 50 metrów. Daje to małemu operatorowi możliwość swobodnej zabawy. Z jego pomocą dziecko może poruszać pojazdem w przód, tył prawo, lewo oraz sterować ramieniem z łyżką w górę i dół. Pilot zasilany jest dwiema bateriami (brak w zestawie).

AKUMULATOR I KABEL USB W ZESTAWIE

Do zabawki dołączony został akumulator NiMh 4.8V 400mAh, który należy włożyć i podpiąć do zabawki wkładając wtyczkę w specjalne gniazdko znajdujące się w schowku zabezpieczonym klapką pod spodem pojazdu. Po rozładowaniu wystarczy odłączyć akumulator i podłączyć za pomocą kabla np. do komputera, lub do wtyku ładowarki a następnie do gniazdka.

STEROWANIE:

Przed rozpoczęciem zabawy należy włączyć pada oraz buldożer (pod spodem pojazdu)

W PRZÓD – należy pchnąć obydwie dźwignie do przodu

W TYŁ – należy pchnąć dźwignie do tyłu

W LEWO – należy pchnąć lewą dźwignię

W PRAWO – należy pchnąć prawą dźwignię

PODNOSZENIE ŁYŻKI – należy przycisnąć przycisk UP

OBNIŻANIE ŁYŻKI - należy przycisnąć przycisk DOWN

100 Przedmioty

Opis

Stan
Nowy
Faktura
Wystawiam fakturę VAT

16 innych produktów w tej samej kategorii:

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Produkt dodany do porównania