Wyciskarka wolnoobrotowa ZEEGMA Sap

Zdrowe soki, przeciery, sorbety z owoców, warzyw i ziół.

Zachowanie wartości odżywczych

3 sita – dobór konsystencji soku

Wygodne czyszczenie – 3-częściowy mechanizm i specjalna szczoteczka

Poręczny bidon w zestawie

Cicha praca

Całkowita wielozadaniowość

Wyciskarka wolnoobrotowa Sap pozwala na proste i wygodne przygotowanie zdrowych soków z owoców, ziół czy warzyw. Wzmocniony mechanizm ślimakowy gwarantuje wydajną pracę z pełnym zachowaniem smaku oraz walorów odżywczych – Sap idealnie nadaje się do soków, przecierów, koktajli, ale także smoothie i sorbetów owocowych.

Maksimum wartości odżywczych

W odróżnieniu od tradycyjnych sokowirówek, Sap opiera swoje działanie na pracy na wolnych obrotach (40 RPM), co zapewnia precyzyjne i efektywne wyciskanie, a w efekcie większą zawartość substancji odżywczych – sok nie jest doprowadzany do wysokiej temperatury. Pozwala to również uniknąć typowej dla sokowirówek dużej ilości piany, a produkt z wolnoobrotowej wyciskarki może być przechowywany znacznie dłużej.

Zawsze tak, jak lubisz

Zestaw zawiera 3 sita ze stali nierdzewnej, które pozwalają na wybranie konsystencji gotowego soku w zależności od aktualnego zapotrzebowania:

sito z dużymi oczkami (większa ilość miąższu),
z małymi oczkami (mniejsza ilość miąższu),
bez oczek (idealne do sorbetów).

Wygodna obsługa

Wyjątkowa konstrukcja wyciskarki oparta na nowoczesnych silnikach zapewnia bezproblemową i cichą pracę w każdych warunkach. Sap pomimo bardzo wysokiej wydajności charakteryzuje się niskim poborem energii. Urządzenie zostało wyposażone w antypoślizgowe nóżki oraz specjalną zatyczkę, która zapobiega kapaniu.

Specjalna konstrukcja

W odróżnieniu od innych sokowirówek i mikserów, mechanizm wyciskarki Sap składa się tylko z 3 części, co zapewnia błyskawiczny montaż i czyszczenie urządzenia. Do zestawu dołączona jest także szczoteczka ułatwiająca czyszczenie filtra.

Bieg wsteczny

Przy ewentualnym zablokowaniu owoców lub warzyw w wyciskarce można automatycznie użyć biegu wstecznego i kontynuować wyciskanie bez konieczności rozmontowywania urządzenia.

BPA free

W trosce o zdrowie i środowisko urządzenie nie zawiera żadnych elementów wykonanych z potencjalnie szkodliwego Bisfenolu-A.
W drogę

Sap pozwala na zabranie soków ze sobą – zestaw zawiera również poręczny bidon o pojemności 0,9 litra.

Specyfikacja

Moc: 150 W
Zasilanie: 230 V
Prędkość pracy: 40 obr/min
Pojemność zbiorników: 0,9 l
Pojemność bidonu: 0,9 l
Sita do wyciskania: 3 szt., różne wielkości otworów
Podstawa: antypoślizgowe podkładki
Przewód zasilający: 1 m
Wymiary: 21,8 x 17,5 x 43 cm

150 Przedmioty

Opis

Stan
Nowy
Faktura
Wystawiam fakturę VAT
Marka
Zeegma

16 innych produktów w tej samej kategorii:

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Produkt dodany do porównania