Waga łazienkowa analityczna ZEEGMA Gewit
Własny profil zdrowia - dokładna analiza aż 17 parametrów ciała
Możliwość pracy samodzielnie lub z dedykowaną aplikacją na smartfony
Czytelny ekran LCD
Szkło podwójnie hartowane wysokiej jakości + aluminium
Uniwersalny design
Precyzyjny pomiar
Baterie w zestawie
Zakup bezpośrednio od producenta

Kompleksowy monitoring
Gewit to znacznie więcej niż zwykła waga – urządzenie za pomocą impulsów elektromagnetycznych bada 8, a wraz z aplikacją aż 17 parametrów, dzięki czemu pozwala lepiej zadbać o zdrowie. Gewit wskazuje m.in. ilość tkanki tłuszczowej z rozróżnieniem na ogólną i podskórną, dzienne zapotrzebowanie kaloryczne, stopień nawodnienia organizmu czy masę samych mięśni.

Aplikacja na smartfony – własny profil zdrowia
Pełnię możliwości Gewit pokazuje po sparowaniu z aplikacją Alfit na smartfony lub tablety (iOS, Android). Pozwala ona na utworzenie własnego profilu zdrowia, dzięki czemu możesz dokładnie analizować wszystkie wskaźniki i postępy na przestrzeni ostatnich miesięcy. Co więcej, waga rozpoznaje aż 8 różnych użytkowników, więc swoje profile mogą utworzyć także członkowie rodziny czy znajomi.

Czytelny ekran
Waga Gewit została wyposażona w wysokiej jakości wyświetlacz LCD o przekątnej 3,5 cala. Duże cyfry zapewniają łatwy odczyt wyników przez wszystkich użytkowników. Informacje zawarte na ekranie są wyraźne nawet w warunkach słabego oświetlenia.

Pełna automatyzacja
Obsługa wagi odbywa się bez bez przycisków i nie wymaga schylania. Wystarczy, że wejdziesz na wagę bosymi stopami, aby rozpocząć pomiar wszystkich 17 parametrów. Wyłączenie Gewita następuje automatycznie po kilku chwilach od zejścia z wagi.

Gewit bada następujące parametry:
Waga ciała
BMI
BFR - tkanka tłuszczowa w procentach
Tkanka mięśniowa w procentach
Nawodnienie organizmu
Masa kostna
BMR - zapotrzebowanie kaloryczne
Poziom białka w procentach
Wiek ciała
Tłuszcz trzewny (wisceralny) w stopniach
Tłuszcz podskórny w procentach
Tłuszcz w kg
Waga bez tłuszczu
Standardowa waga - zalecana
Kontrola wagi
Masa mięśni
Ilość białka w kilogramach

Najwyższa jakość wykonania
Płyta wagi została wykonana ze szkła hartowanego o grubości 6 mm, co zapewnia trwałość i odporność na uszkodzenia. Dzięki temu zakres pomiaru wagi to aż 200 kg przy dokładności do 0,1 kg. Antypoślizgowe nóżki gwarantują stabilność i bezpieczeństwo.

Uniwersalny design
Waga została zaprojektowana w taki sposób, by służyć nie tylko jako przydatne urządzenie, ale również jako funkcjonalna ozdoba. Design wagi Gewit sprawdzi się zarówno w klasycznych wnętrzach, jak i tych urządzonych w nowoczesnym stylu.

Gotowa do użycia
Gewit jest zasilany bateriami AAA, które są domyślnie zamontowane w urządzeniu. Dzięki temu waga jest gotowa od razu po wyjęciu z opakowania.

Stylowe opakowanie klasy premium
Produkt został umieszczony w matowym czarnym, dodatkowo laminowanym opakowaniu, dzięki czemu doskonale nadaje się na elegancki prezent.

Specyfikacja
Udźwig: 200 kg
Dokładność: 100 g
Materiał platformy: Szklany panel o grubości 6 mm
Wyświetlacz: LCD 3,5 cala
Ilość parametrów na wyświetlaczu: 7
Jednostki: kg / lb / st
Pamięć parametrów: 8 osób
Zasilanie: 2x baterie AAA
Dostępne funkcje: Automatyczne zerowanie i wyłączanie, Czytelny wyświetlacz po ciemku, Ostrzeżenie o rozładowanej baterii, Ostrzeżenie o przeciążeniu, Bluetooth, Dedykowana aplikacja, Dodatkowe 16 parametrów w aplikacji
Waga produktu: 1,6 kg
Wymiary: 30 x 26 x 2,3 cm

148 Przedmioty

Opis

Stan
Nowy
Faktura
Wystawiam fakturę VAT
Marka
Zeegma

16 innych produktów w tej samej kategorii:

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Produkt dodany do porównania