Fotelik samochodowy z funkcją obrotu 360° spełniający najwyższe standardy normy i-size, dla dzieci od 40 aż do 150 cm wzrostu Lionelo Braam i-size

Lionelo Braam i-size

 • Fotelik zgodny z rygorystyczną normą R129 i-Size
 • Model 4w1 - dla dzieci od 40 do 150 cm
 • Obrotowa baza z systemem 360’ EasyTurn
 • Tyłem do ok 4 roku życia
 • Łatwy montaż, który zapewnia baza z systemem ISOFIX i nogą stabilizacyjną
 • Dedykowane systemy bezpieczeństwa
 • Zagłówek w systemie Tri-Guard
 • Skorupa  wzmocniona stalowymi elementami
 • Zaawansowana ochrona boczna
 • Magnesy przytrzymujące pasy
 • 5 stopni regulacji oparcia zarówno w ustawieniu przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy
 • Fotelik rośnie razem z dzieckiem - szeroki zakres regulacji
 • Montaż tyłem do kierunku jazdy od 40 do 105 cm, przodem od 76 do 150 cm

Fotelik Lionelo ​​- bezkompromisowe bezpieczeństwo

Fotelik Lionelo ​​Braam i-Size  został zaprojektowany zgodnie z aktualnymi, najwyższymi standardami wyznaczonymi przez normę i-Size. Wyposażony w dedykowane systemy bezpieczeństwa, jak System Ochrony Bocznej czy zagłówek w technologii Tri-Guard zapewni dziecku bezkompromisowe bezpieczeństwo podczas podróży.  Oprócz tego dzięki zastosowaniu licznych udogodnień, zapewnia komfort nie tylko siedzącemu w nim maluchowi, ale również rodzicom. Szeroki zakres wzrostowy – od 40 do 150 cm – sprawia, że jest to uniwersalny wybór, który będzie Wam służył przez lata. Ponadto fotelik odznacza się łatwym i intuicyjnym montażem, dzięki zastosowaniu systemu ISOFIX oraz pasa Top Tether. Funkcję obrotu 360°EasyTurn z pewnością doceni każdy rodzic!

Zaawansowana ochrona boczna oraz stalowe komponenty

Ochronę podczas uderzenia bocznego zapewniają dodatkowe elementy w bocznej konstrukcji fotelika oraz  boki wzmocnione styropianem EPS - absorbując siłę podczas uderzenia. Konstrukcja samego fotela wzmocniona jest stalowymi elementami, co zwiększa integralność strukturalną całości

Zagłówek w technologi Tri-Guard

Zagłówek fotelika zbudowany z kombinacji 3 różnych warstw materiałów, takich jak styropian EPS oraz pianka z funkcją pamięci Memory Foam, która odznacza się niezwykłą sprężystością, dzięki czemu świetnie pochłania wszelkie przeciążenia. Zagłówek otula głowę dziecka, zapewniając bezpieczeństwo tej najbardziej narażonej na urazy części ciała.

Łatwy i intuicyjny montaż

Fotelik zintegrowany jest z bazą z systemem  Isofix oraz nogą stabilizacyjną. Dodatkowo prowadnice zostały wyposażone we wskaźniki poprawnego montażu - na identyfikatorach pojawi się kolor zielony, jeżeli montaż przebiegł prawidłowo. Dzięki czemu montaż jest nie tylko łatwy, ale i pewny!

Tyłem aż do 105 cm (około 4 rok życia)

Ponieważ zderzenia boczne są obok czołowych najczęstszymi przyczynami wypadków, zgodnie z rekomendacjami specjalistów zalecamy przewozić dziecko tyłem najdłużej jak to możliwe. Nasz fotelik pozwala na taką podróż aż do ok 4 roku życia (105cm wzrostu). Montaż przodem dozwolony jest od 76 - 150 cm.

System obrotu 360°EasyTurn

Funkcje obrotu siedziska doceni każdy rodzic! Obrót działa łatwo i płynnie. Dzięki niej zapinanie dziecka w foteliku i wyjmowanie go z samochodu jest łatwe, wygodne i odciąża plecy opiekuna, a także znacząco ułatwia prawidłowe zapięcie dziecka pasami fotelika.

W TROSCE O KOMFORT DZIECKA W PODRÓŻY 

5- stopniowa regulacja pochylenia oparcia zarówno w ustawieniu przodem, jak i tyłem  

Szerokie możliwości regulacji oparcia siedziska w ustawieniu przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy pozwalają dopasować pozycję do potrzeb dziecka -  może podziwiać krajobrazy za oknem lub też wygodnie odpoczywać w komfortowej pozycji, bez rysyka opadającej główki. Regulacja siedziska w pozycji tyłem do kierunku jazdy zapewnia optymalną pozycję półleżącą dla najmniejszych dzieci.

Rama antyrotacyjna

Dzięki konstrukcji z zastosowaniem ramy antyrotacyjnej, która ściśle przylega do kanapy samochodu, siedzisko fotelika w ustawieniu tyłem do kierunku jazdy jest od kanapy odsunięte, w rezultacie  dziecko ma więcej miejsca na nóżki.

Poduszki ochronne

Fotelik posiada system ochronnych nakładek na pasach naramiennych oraz centralnej klamrze – pasy bezpieczeństwa nie będą uwierać dziecka.

Wkładki redukcyjne z systemem DriSeat

Z myślą o najmniejszych dzieciach fotelik został wyposażony we wkładki redukcyjne z zastosowanym systemem wentylacji Dri-Seat, które wypłycając siedzisko, gwarantując dziecku poprawną anatomicznie pozycję. Dodatkowo optymalny kąt pochylenia siedziska w ustawieniu RWF zapewnia komfort i prawidłowe ułożenie ciała podczas całej podróży.

Zintegrowany system regulacji

System regulacji wysokości zagłówka został zintegrowany z regulacją wysokości pasów. Jednym ruchem dopasujesz więc fotelik do rosnącego dziecka, co nie tylko ułatwia obsługę, ale też daje pewność, że pasy są odpowiednio dopasowane do wzrostu dziecka.

Magnesy ułatwiające codzienne użytkowanie

W poduszkach, 5-punktowej uprzęży fotelika oraz w zagłówku zostały ukryte magnesy, dzięki którym szelki nie przeszkadzają podczas montażu, a Ty możesz bez problemu umieścić dziecko w samochodzie.

Specyfikacja:

WYMIARY:

 • wymiary bazowe produktu: 43,4 x 50 x 57,5 cm
 • wymiary kartonu: 58 x 44 x 58 cm

WAGA:

 • waga netto 13,6 kg
 • waga brutto 15,87 kg
50 Przedmioty

Opis

Stan
Nowy
Faktura
Wystawiam fakturę VAT

16 innych produktów w tej samej kategorii:

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Produkt dodany do porównania