FOTELIK SAMOCHODOWY SUMMER BABY SOLE 9-36 KG ISOFIX.

NAJWAŻNIEJSZE ZALETY I CECHY  FOTELIKA SAMOCHODOWEGO MARKI SUMMER BABY MODEL SOLE 9-36 kg. Z ISOFIX.

BEZPIECZEŃSTWO - fotelik jest bardzo bezpieczny dla dziecka. Przeszedł odpowiednie testy co potwierdza otrzymanie certyfikatu dopuszczającego do użytkowania przez UE.

SYSTEM ISOFIX - montaż za pomocą tego systemu bardzo mocno zwiększa stabilność fotelika w porównaniu do montażu samymi pasami samochodowymi.

KONSTRUKCJA - fotelik wykonany jest całkowicie z plastiku, nie posiada żadnych elementów styropianowych.

5-PUNKTOWE PASY BEZPIECZEŃSTWA - fotelik posiada 5-cio punktowe pasy bezpieczeństwa zapewniające niesamowitą ochronę dla dziecka! Dzięki nim Ty i Twoje dziecko będziecie czuli bezpieczeństwo i komfort w trakcie podróży.

REGULACJA ZAGŁÓWKA - fotelik posiada bardzo dużą regulację zagłówka co pozwala idealnie dopasować fotelik do wzrostu dziecka.

2 w 1 FOTELIK / PODSTAWKA - rewelacyjne rozwiązanie, dla starszych dzieci istnieje możliwość zdemontowania oparcia fotelika i pozostawienia wygodnej podstawki.

NAKŁADKI NA PAS - fotelik wyposażony jest w specjalne nakładki na pas zapobiegające otarciom przez pasy naszego maluszka, dając mu przyjemność podczas podróży.

UNIWERSALNY ROZMIAR - fotelik nadaje się do każdego samochodu dając Ci pewność dobrego dobrania fotelika do auta które posiadasz!

HIGIENA UŻYTKOWANIA - pokrowiec wykonany jest w stu procentach z trwałego i elastycznego materiału. Można go w całości zdjąć z fotelika i wyprać w temperaturze 30 stopni Celsjusza. Niewiele fotelików daje taką możliwość!

Dla starszych dzieci wyciągamy wkładki, pasy a następnie zdemontujemy oparcie fotelika pozostawiając sama podkładkę.

50 Przedmioty

Opis

Stan
Nowy
Faktura
Wystawiam fakturę VAT

16 innych produktów w tej samej kategorii:

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Produkt dodany do porównania