Barierka zabezpieczająca Truus Slim
System rozporowy – montaż bez wiercenia
Podwójny system zabezpieczający
Bardzo niski próg
Funkcja blokady zamknięcia
Regulowana szerokość aż do 105 cm
Funkcja samozatrzasku
Otwieranie w obu kierunkach
Brak ostrych krawędzi
Silikonowe osłonki – brak śladów na framugach
W zestawie komplet 4 osłon na narożniki

DOSTEPNE KOLORY:
1* BIAŁY
2* SZARY

Wysoką jakość, niezawodność i bezpieczeństwo barierki Truus Slim potwierdza przyznany certyfikat SGS. Produkt spełnia dyrektywy normy EN 1930. Dodatkowo potwierdza to specjalny pakiet Lionelo Assistance.

Bezpieczeństwo i wygoda
Niezawodna blokada
Maluszki uwielbiają odwiedzać wszystkie zakamarki w domu. Dzięki bramce Truus Slim rodzice zawsze mają pewność, że dziecko znajduje się w bezpiecznej dla niego przestrzeni i nie grozi mu żadne ryzyko.

Prosty montaż bez uszkadzania ścian
Bramka jest mocowana rozporowo, dzięki czemu nie ma konieczności wiercenia otworów. Wysoka jakość materiałów sprawia, że montaż jest pewny i trwały. Dzięki silikonowym nakładkom Truus Slim nie pozostawia śladów na framudze.

Uniwersalne wymiary
Szeroki zakres od 75 do 85 cm pasuje do większości standardowych framug. Specjalna nakładka umożliwia przedłużenie barierki aż do 105 cm. Po dołożeniu dodatkowego rozszerzenia bramkę można stosować również w celu zabezpieczenia schodów.

Bezpieczna przestrzeń
Podwójna pewność
Mechanizm uniemożliwia otwarcie bramki za pomocą jednego przycisku – potrzebne jest jednoczesne uniesienie drzwi. Dzięki temu nie ma ryzyka, że sprytny maluszek sam otworzy sobie bramkę.

Bezpieczne krawędzie
Dla bezpieczeństwa dzieci barierka Truus Slim została pozbawiona ostrych krawędzi. Całkowicie eliminuje to ryzyko ewentualnych kontuzji.

Niski próg z miejscem na listwę
By wyeliminować możliwość potknięcia się, specjalnie zaprojektowany, zaokrąglony próg ma zaledwie 1,5 cm wysokości. Dodatkowo w progu znajduje się wydzielone miejsce na listwę podłogową, by bramka była zawsze perfekcyjnie dopasowana do podłoża.

Materiał wysokiej jakości
Bramka Truus Slim została wykonana z wysokiej klasy metalu, co zapewnia niesamowitą trwałość. Truus Slim to produkt na lata!

Sprawdzona jakość
Barierka został poddana wieloetapowej weryfikacji - przeszła zarówno szereg wewnętrznych kontroli, jak i testy w niezależnym laboratorium certyfikującym - SGS. Pełna zgodność z europejskim standardem bezpieczeństwa EN 1930.

Pełna ochrona
By całościowo zadbać o bezpieczeństwo maluszka, jako dodatek do bramki dołączamy zestaw 4 osłon na narożniki. Można je założyć na stoły, półki lub jakiekolwiek inne kanty. Gdy maluszek zacznie coraz śmielej stawiać pierwsze kroki, elastyczne ochraniacze ustrzegą go przed ewentualnymi kontuzjami.

Funkcja samozatrzasku
Po otwarciu drzwi bramki powoli zamykają się automatycznie. Jest to szczególnie pomocne na przykład wtedy, kiedy rodzic trzyma dziecko na rękach.

Funkcja AutoStop
Po otwarciu furtki o kąt większy niż 90 stopni bramka pozostaje otwarta i nie zamyka się samodzielnie.

Otwieranie w obu kierunkach
Barierka otwiera się w obydwie strony, dzięki czemu będzie wygodna przy każdym układzie mieszkania i mebli.

Specyfikacja
Marka: Lionelo
Model: Truus Slim
Wymiary bramki: 105 x 3 x 80 cm
Sposób montażu: Rozporowo, bez użycia śrub
Waga bramki: 5,7 kg
W zestawie: Bramka o długości 76 cm i 2 x Przedłużenia po 10 cm
Materiał: Metal, plastik
Certyfikaty: SGS, EN 1930:2011, EN 71-3:2013+A1:2014

99 Przedmioty

Opis

Stan
Nowy
Faktura
Wystawiam fakturę VAT
Marka
LIONELO

16 innych produktów w tej samej kategorii:

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Produkt dodany do porównania